Firemný blog‎ > ‎

Registrácia Vašej novej .sk domény, alebo ako to nespackať hneď na začiatku

uverejnené 19. 1. 2014, 14:01 používateľom Lukas Kisza   [ aktualizované 5. 2. 2014, 1:10 ]
Registrácia Vašej novej .sk domény, alebo ako to nespackať hneď na začiatku
Tvorbe webstránok sa venujeme už viac ako 15 rokov. Počas tejto doby sme boli svedkami toho, ako sa naši klienti buď pripravili o vlastníctvo ich domény, alebo zbytočne predražili náklady na prevádzku webstránky kúpou nevyhovujúceho hostingu aj v hodnote niekoľko stoviek EUR. Pred tým ako sa pustíte do registrácie Vašej domény by ste mali vedieť, že spoločnosť, ktorá Vám vasudomenu.sk zaregistruje a spojazdní do niekoľkých hodín ju musí zaregistrovať na seba a nie na Vás. Dôvod je jednoduchý: Slovneský top level domain registrátor SK-NIC vyžaduje overenie uživateľa (v tomto prípade Vás) prostredníctvom vyplneného formuláru zaslaného poštou, čo zvyčajne trvá 15 dní.
Okrem iného veľa hostingových spoločností núti svojich klientov zakúpiť k zaregistrovanej doméne aj webhosting a neskôr robia problémy, ak sa rozhodnete prejsť ku konkurencii.
Naproti tomu férový registrátor Vám umožní vybrať si aj iba dynamický DNS hosting zadarmo s možnosťou prepisu domény, alebo priamo na Vaše SK-NIC ID. To všetko za menej ako 18 EUR/rok.
Kontaktujte nás, ak sa chcete vyhnúť problémom a ušetriť ročne až stovky EUR